Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські лікарні шукають лікарів та медсестер для роботи з коронавірусом

 Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Персонал шукають до обласної лікарні.

Розширення штату в обласній лікарні пов'язане із збільшенням кількості пацієнтів.

У ковідному відділенні Харківської обласної клінічної лікарні не вистачає лікарів, медсестер та санітарів. Потрібні лікарі будь-яких спеціальностей, але перевагу віддають терапевтам та пульмонологам. Про це повідомили KHARKIV Today у відділі кадрів обласної клінічної лікарні.

"Збільшилася кількість ковідних хворих, тому ми набираємо, нам не вистачає персоналу. Лікарі потрібні будь-яких спеціальностей, але перевага — терапія, пульмонологія. Також медсестри та санітарки однозначно", — сказали у відділі кадрів.

Медсестри та санітари працюють за графіком — добу через троє. Лікарів виводять за різним графіком: якщо це терапевти, то працюють вдень, анестезіологи у ковідній бригаді можуть працювати добу. Платити обіцяють ставку та 300% надбавки за лікування пацієнтів з коронавірусом.

Як повідомила волонтер Наталія Попова, в обласну клінічну лікарню потрібні дев'ятеро лікарів, 27 медсестер та дев'ятеро санітарів.

Звертатися за інформацією щодо вакансій можна за номером телефону — 057-704-71-11 (відділ кадрів Харківської обласної клінічної лікарні).

Зазначимо, також медики потрібні Харківському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення. Усього не вистачає десятьох медсестер і двох терапевтів. Телефонувати можна за номером — 057-725-05-50.

Як писав KHARKIV Today, у харківських лікарнях не вистачає більше двох тисяч лікарів та медсестер.

На сьогоднішній день у лікарнях та поліклініках міста працює 14 019 чоловік. Порівняно з 2019 роком кількість медпрацівників скоротилася на 223. Найбільше не вистачає медсестер — за два роки звільнилося 796 чоловік. Йдуть з лікарень та поліклінік також лікарі, порівняно з 2019 роком їх стало на 655 менше.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.