Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківське авіапідприємство отримало замовлення на техобслуговування літака Ан-74

Фото: ХГАПП/Facebook
Іноземний літак уже прилетів на заводський аеродром.

Ан-74 виготовляли у Харкові.

На Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві проводитимуть технічне обслуговування іноземного літака. Ан-74, який свого часу виготовили на авіазаводі. Про це повідомляє пресслужба ХДАВП у Facebook.

Літак прилетів на заводський аеродром сьогодні, 22 листопада. Регламентні контрольно-відновлювальні роботи розраховані на півтора місяці. Над замовленням працюватимуть спеціалісти трьох цехів авіапідприємства: цех остаточного складання №5, цех гальванопокриття, лакофарбових покриттів та хімічної обробки №10 і цех технічного обслуговування авіаційної техніки №75", — розповіли на авіапідприємстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співробітники Харківського авіапідприємства просять допомоги у президента

Повідомляється, що виконання технічного обслуговування, ремонту та підтримки експлуатації літаків — одне з ключових завдань на ХАЗі сьогодні.

Раніше KHARKIV Today писав, що спеціалісти Харківського державного авіаційно-виробничого підприємства реанімують у Єгипті літак АН-74Т-200А, пошкоджений під час аварійної посадки. Літак отримав значні пошкодження ще у грудні 2016 року, зокрема стійок шасі, передньої та нижньої частин фюзеляжу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.