Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська облрада проситиме Верховну Раду перейменувати село

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Нововодолазька селищна рада хоче перейменувати Ватутіне.

Село Ватутіне просять перейменувати у Залужне.

На сесії Харківської обласної ради розглянуть питання щодо перейменування села Ватутіне, яке розташовано у Харківському районі, на Залужне. Це стало відомо з відповідного проєкту рішення, опублікованому на сайті Харківської облради.

У пояснювальній записці сказано, що Харківська облрада отримала від Нововодолазької селищної ради лист і пакет документів про ухвалення рішення щодо перейменування Ватутіного. Селищна рада урахувала думку місцевих мешканців перед тим, як просити облраду направити клопотання до Верховної Ради.

"Ураховуючи рішення Нововодолазької селищної ради від 22.11.2022 № 3106-VIII "Про подання депутатів Нововодолазької селищної ради до Верховної Ради України щодо перейменування села Ватутіне Харківського району Харківської області", прийняте з урахуванням думки громадян, управлінням правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради розроблено проєкт рішення обласної ради "Про перейменування села Ватутіне Харківського району Харківської області", — пояснили в облраді.

Якщо Харківська облрада ухвалить рішення щодо перейменування Ватутіного, то його направлять до Верховної Ради. Остаточне рішення буде за нардепами.

Після ухвалення рішення Верховною Радою Харківська облрада доручить Нововодолазькій селищній раді забезпечити його виконання.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області щонайменше 43 населені пункти мають російські назви. Активісти звернулися до Харківської обласної військової адміністрації з прохання перейменувати ці населені пункти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.