Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 травня, 2021 - 12:47

Харківська область знаходиться на першому місці в Україні за кількістю нових щеплених від коронавирусу

 Фото: Андрей Мариенко / KHARKIV Today
1249 чоловік завершили вакцинацію.

За неділю від COVID-19 в регіоні прищепили 341 людину — найбільше в Україні.

Станом на ранок 17 травня в регіоні зробили 44 600 щеплень, для цього використовують три вакцини. Дані опубліковані на порталі "Система охорони здоров'я" апарату Ради нацбезпеки і оборони.

Першу дозу вакцини отримав 43 351 житель Харківської області (228 за добу — рекорд по країні). Найбільше щеплених вакциною AstraZeneca (80,5%), на другому місці Sinovac (12%), на третьому — Pfizer (7,5%).

Другою дозою вакцини прищепили 1249 жителів Харківської області (113 за добу). Найбільша кількість щеплених вакциною Pfizer (51,5%), на другому місці — AstraZeneca (27,5%), на третьому — Sinovac (21%).

Більше щеплень першою дозою, ніж в Харківській області, зробили в Києві, Дніпропетровській, Львівській та Київській області. У лідерах по завершенню вакцинації Дніпропетровська область, Київ, Вінницька, Київська та Харківська області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу коронавірус підтвердили у 89 жителів Харківської області

Нагадаємо, в Харківській області прищеплюють трьома вакцинами: AstraZeneca (Індія і Південна Корея), Sinovac (Китай) і Pfizer (США). Вакцинація стартувала 25 лютого, перші щеплення другою дозою зробили 1 травня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.