Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область перевищила два карантинних показники

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Чотири індикатори знаходяться у нормі.

Рівень захворюваності не відповідає нормі у 21 регіоні України, динаміка рівня госпіталізацій виходить за межі в 11 регіонах.

На 16 вересня у Харківській області перевищені два карантинних показники з шести — рівень захворюваності та динаміка рівня госпіталізацій. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.

Згідно таблиці Міністерства охорони здоров'я України, рівень захворюваності на коронавірус у Харківській області дорівнює 143 при нормі менше 75 на 100 тисяч населення (ще вчора становив 127).

Динаміка рівня госпіталізацій враховується за останні три дні. Норма становить менше або дорівнює 50%. У Харківській області упродовж двох днів цей показник відповідав нормі — 36,6% і 49,1%. Однак на третій день склав 56,8%, що на 6,8% вище за норму.

Інші показники — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, рівень госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем не виходять за межі норми.

Як писав KHARKIV Today, перехід всіх регіонів України, зокрема Харківської області, до "жовтої" зони епіднебезпеки прогнозують наступного тижня.

Нагадаємо, 13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до постанови №1236, встановивши нові карантинні обмеження. Згідно з документом, вводяться "зелені" і "жовті" COVID-сертифікати, які дозволять працювати закладам у різних зонах епіднебезпеки без обмежень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.