Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримає ще 13 модульних котелень

Ілюстративне фото
Із теплом будуть 23 000 жителів області.

Харківщина отримає 13 модульних котелень від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

За допомогою цих котелень зможуть забезпечити теплом 23 000 мешканців регіону. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

На зустрічі із головою Харківської субделегації Міжнародного комітету Червоного Хреста Стефані Гартлахер начальник ХОВА Олег Синєгубов розповів,  що область сподівається на допомогу Червоного Хреста у проведенні капремонту місць компактного проживання переселенців, зокрема під час підготовки до опалювального сезону. У Червоному Хресті пообіцяли допомогти з пересуваними котельнями.

"Продовжуємо забезпечувати жителів Харківщини опалювальним обладнанням. Плануємо передати області 13 пересувних модульних котелень, які під час наступного опалювального сезону забезпечать теплом близько 23 тисячі людей", — повідомила Стефані Гартлахер.

Також Червоний Хрест підтримує медзаклади Барвінківської, Чугуївської, Ізюмської, Золочівської та Харківської громад, разом з Міністерством охорони здоров'я окрему увагу приділяють реабілітаційній допомозі. Зараз Червоний Хрест співпрацює з Координаційним штабом із питань поводження з військовополоненим стосовно допомоги сім'ям українських військових із Харківської області.

Як писав KHARKIV Today, місто на Харківщині стане частково енергонезалежним. Лозова отримала когенераційну установку від Чехії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.