Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала "шпиталь на колесах" і 20 швидких

Фото: ХОВА
У реанімаційному автобусі можуть перевозити п'ять лежачих пацієнтів.

"Швидкі" рятуватимуть пацієнтів у Харкові та 12 громадах області.

Харківська область отримала 20 автомобілів швидкої допомоги (тип В) та реанімаційний автобус від Міністерства охорони здоров'я України. Техніку передали за програмою UNITED 24.

"Швидкі" поїдуть у відділення екстреної медичної допомоги у Харкові, Зміївській, Великобурлуцькій, Дергачівській, Первомайській, Балаклійській, Богодухівській, Валківській, Вовчанській, Красноградській, Чугуївській, Лозівській та Близнюківській громадах.

"У нас є гостра необхідність поповнення матеріально-технічної бази автомобілями екстреної допомоги. Оскільки під час тимчасової окупації ворогом сильно постраждав автопарк. Сьогодні ми отримали нові авто та реанімаційний евакуаційний автобус - його можна назвати "шпиталь на колесах", — зазначив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Реанімаційний автобус розрахований на перевезення п'яти лежачих пацієнтів. Також у ньому є 20 місць для сидіння та дитячі крісла. В автобусі можуть перевозити пацієнтів з різними нозологічними патологіями. У ньому встановлені дев'ять інфузоматів, монітор пацієнта та апарати штучної вентиляції легенів для кожного пацієнта. Для роботи в такому автобусі медики проходили навчання у Польщі.

"Наші партнери з Нідерландів організували навчання працівників у Польщі. Ми тричі відправляли туди групи. Навчалися як фельдшери, лікарі, так і водії для того, щоб вправно користуватися всім обладнанням, яке є в цьому автобусі", — каже директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці грудня асоціація українців Люксембургу LUkraine asbl передала рятувальникам та медикам Харківської області нові автомобілі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.