Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала ще 42 мільйони гривень на реконструкцію лікарні

Кошти направив Мінрегіон.

Після збільшення фінансування вартість реконструкції дитячої обласної лікарні №1 (вулиця Клочківська, 337-А) складає 67 мільйонів гривень.

1 грудня Міністерство регіонального розвитку видало наказ щодо збільшення фінансування реконструкції Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на тимчасового виконувача обов'язків ХОДА Олександра Скакуна.

Зазначимо, проєкт з реконструкції лікарні увійшов до президентської програми "Велике будівництво". Фінансування здійснюється на 80% за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку і на 20% — коштів обласного бюджету. Збільшення фінансування допоможе майже повністю завершити цьогорічний об'єкт.

"На цей рік фінансування на кошти Європейського інвестиційного банку передбачалося у розмірі 25 мільйонів гривень, однак було збільшено до 67 мільйонів гривень. Тобто на 42 мільйони. Темпи проведення робіт дозволяють стверджувати, що всі кошти будуть використані до кінця поточного року. І відтак об'єкт буде готовий на 90%", — пояснив Скакун.

Як повідомили у ХОДА, у лікарні зроблять капітальний ремонт двох відділень і термомодернізацію корпусу немовлят та стаціонарного корпусу (всього утеплять 8500 квадратних метрів фасаду), відремонтують перехід між цими корпусами. На сьогоднішній день капітально відремонтовано покрівлю та два відділення. Наразі проводиться монтаж фасадної системи. Повністю завершити ремонт планують у наступному році, на це знадобляться додаткові кошти.

"10 мільйонів ми розраховуємо, що буде профінансовано Європейським інвестиційним банком у 2022 році, і відповідно до цих коштів буде виділено співфінансування з обласного бюджету", — зазначив директор департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков.

Як писав KHARKIV Today, у 2020 році в обласній дитячій лікарні №1 відремонтували внутрішні приміщення на другому поверсі, де знаходиться біохімічна лабораторія, фізіотерапевтичне відділення, УЗД-відділення, реанімацію і четверте багатопрофільне відділення. У 2021 році приступили до робіт у двох основних корпусах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.