Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала ще 13 генераторів

Фото: ХОВА
Устаткування передадуть Лозівській громаді та Краснограду.

У партії є два великих генератори, які будуть забезпечувати необхідності критичну інфраструктуру.

У Харківську область привезли 13 генераторів. Їх надала Міжнародна агенція регіонального розвитку "ГлоБі" та благодійна організація Space-Eye. Генератор потужністю 460 кВт передадуть Лозівській громаді, ще один потужністю 220 кВт відправлять у Красноград. Їх установлять на об'єктах критичної інфраструктури. Ще одинадцять генераторів — невеликі, їх розподілять серед інших громад. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Дякуємо нашим партнерам за постійну підтримку та допомогу. Потужні генератори спрямуємо на об'єкти критичної інфраструктури, а маленькі – для інших потреб громад. Переживемо можливі тривалі відключення світла безпечно. За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, продовжуємо забезпечувати регіон необхідним обладнанням для того, щоб жителі були зі світлом, теплом, водою", — сказав директор департаменту цивільного захисту населення ХОВА сказав Іван Сокол.

ген
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, минулого тижня Японія надала Харківській області 17 дизельних генераторів високої потужності (від 168 кВт до 440 кВт). Їх розподілили між десятьма підприємствами критичної інфраструктури Харкова та області. Генератори будуть використовувати для забезпечення житлово-комунальних послуг.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.