Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 19:55

Харківська область не повертає "Укрзалізниці" борги за проїзд пільговиків

Від нашого регіону залізничники отримали всього 2% від суми.

За приміськими маршрутами в перший місяць цього року "Укрзалізниця" перевезла пільговиків Харківської області на суму понад 3,5 мільйона гривень. Місцева влада не компенсувала ці витрати.

У січні "Південна залізниця" перевезла за приміськими маршрутами більше 300 тисяч пасажирів пільгових категорій, більшість з них — жителі Харківської області. Перевезення обійшлися в 4 мільйони 738 тисяч 500 гривень. Їх замовники — місцеві органи виконавчої влади, відшкодували перевізнику всього 2% від суми наданих з початку року послуг. Про це повідомили на сайті "Південної залізниці".

"Так, за перший місяць 2021 року від місцевих бюджетів надійшло 98 тисяч гривень компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні, з погашення заборгованості за минулі роки, зокрема: з Харківської області — 200 гривень, з Полтавської області —- 97 тисяч 500 гривень . за січень в Харківській області перевезено 75% від загальної кількості пасажирів пільгових категорій в цілому по магістралі на загальну суму 3 мільйони 549 тисяч 500 гривень. Компенсація за перевезення пільгових категорій громадян, збиток від яких повинні відшкодовувати місцеві органи влади Харківської області, склала лише 200 гривень", — пояснив перевізник.

"Південна залізниця" вимагає від держадміністрацій в регіонах взаємовигідних партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення у приміському сполученні. Там наголошують, потрібно укладати і сумлінно виконувати договори по приміських пасажирських перевезеннях пільговиків, закладати в місцеві бюджети гроші, які б в повній мірі компенсували залізниці витрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потяги з Харкова до "червоної" зони карантину відмінили

Нагадаємо, в січні 2021 року було відомо, що наш регіон заборгував "Південній залізниці" за проїзд пільговиків у приміському сполученні понад 43 мільйони гривень. Сума боргу була найбільшою в країні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.