Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область може залишити "червону" зону вже цього тижня

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Харків і область знаходяться в "червоній" зоні епідемічної небезпеки більше двох тижнів.

Посилення карантину в регіоні почалося з 11 квітня.

Харківська область може вийти з "червоної" зони карантину вже до кінця тижня. За словами радника голови Харківської обладміністрації Олександра Галацана, це може статися "найближчими днями або в кінці тижня", повідомляє "Суспільне.Харків".

Карантин "червоної" зони дає свій ефект, разом це працює, в кінці тижня очікуємо позитивного результату. Мені здається, що "червона" зона може закінчитися", — пояснив Галацан.

Нагадаємо, станом на 26 квітня в Харківській області зареєстровано 2 615 смертей від коронавірусу. За добу померли 36 жителів Харківської області з підтвердженим коронавірусом. Це рекордний показник в регіоні.

"Пік летальності і рівень госпіталізації пов'язані з тим, що захворювання триває не 7 днів як грип, а 3-4 тижні, це особливість. Тому госпіталізуються люди, які захворіли два тижні тому, 10 днів тому, це найбільший відсоток. Зараз ми бачимо зі статистики діяльності нашої екстреної допомоги, кількість пневмоній зменшується, тобто наші спроби орієнтувати первинну ланку на роботу з практичними рекомендаціями, з нашими регіональними протоколами, дають свій ефект", — сказав радник голови Харківської обласної державної адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області рекордна кількість нових щеплених від COVID-19 в країні

РанішеKHARKIV Today писав, що минулого тижня в Харківській облдержадміністрації говорили про позитивні тенденції в ситуації з коронавірусом. Олександр Галацан тоді розповів, що питання про перебування регіону в "червоній" зоні епідемічної небезпеки обговорюють майже щодня на нарадах в Офісі президента і облдержадміністрації. Зазначалося, що "точної дати виходу з "червоної" зони немає, але це питання можуть підняти через кілька днів".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.