Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область готова до другої хвилі наступу

Защитники Харькова. Фото: Андрей Мариенко/KHARKIV Today.
За словами Олега Синєгубова, наступний тиждень буде досить серйозним.

Українські військові роблять все, щоб росіянам не вдалося отримати підкріплення з боку Харківської області.

Військові аналітики прогнозують другу хвилю наступу російського війська. На запитання про те, чи Харківська область готова її зустріти, відповів голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов в інтерв'ю. "Укрінформу". 

"Ми чекаємо її (другу хвилю наступу) щодня, починаючи з минулого тижня. Я переконаний, що наступний тиждень буде у нас досить серйозним. Наші військові та розвідка до цього повністю готові. Ми бачимо "картинку" і готові до неї. За нашою інформацією, ворог відводить свої угруповання по сумському напрямку та перенаправляє їх. Ворог зрозумів, що Харків йому буде взяти дуже тяжко. Тому він пішов через Вовчанськ та Ізюм, щоб дістатися лінії Луганської та Донецької областей. Наші військові роблять все, щоб росіянам не вдалося отримати підкріплення з боку Харківської області, — повідомив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові відкрився рекрутинговий центр для людей без бойового досвіду

За словами Олега Синєгубова, попри все, настрій позитивний.

"Ми зараз розбираємо завали, збираємо згорілі та пошкоджені автомобілі, прибираємо вулиці. Хоч і під обстрілами, працює комунальна техніка. Люди бачать це. Щодня нашої роботи на фронті та в тилу наближає день перемоги. Чесно кажучи, ми не переживаємо за зруйновані адмінбудівлі — все зможемо відбудувати. Не можемо лише поповнити людські втрати та забрані життя, зруйновані сім'ї... На жаль, така ціна нашої свободи та українського європейського вибору", — пояснив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації.

Нагадаємо, найскладнішим у регіоні залишається ізюмський напрямок. Окупанти продовжують перекидати сюди техніку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.