Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська "Нова пошта" заплатить штраф 3,7 мільйони гривень

Доведеться заплатити за неоформлених працівників.

Штраф визнали законним суди першої інстанції і апеляційний.

Другий апеляційний адміністративний суд визнав законною постанову про накладення штрафу в розмірі 3 мільйонів 700 тисяч гривень за використання незадекларованої праці. Про це повідомили у Головному управлінні Держпраці у Харківській області.

У вересні 2020 перевіряльники провели інспекційне відвідування підприємства, що займається поштовою і кур'єрською діяльністю, а також іншою допоміжною діяльністю у сфері транспорту.

Вони помітили, що на підприємстві використовують незадекларовану працю. Зокрема, йдеться про вантажника, укладальника-пакувальника, різноробочого, сканувальника, кур'єра, з якими не були належним чином оформлені трудові відносини. Деякі з них відзначали, що перебувають на стажуванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З "Нової пошти" більше не вимагають 325 мільйонів гривень штрафу, виписаного у Харкові

Перевіряльники винесли постанову про накладення штрафу за порушення підприємством приписів ч.3 ст.24 Кодексу законів про працю. Не погодившись з зазначеною постановою, підприємство звернулося до суду.

15 березня Харківський окружний адміністративний суд визнав законною постанову Головного управління Держпраці у Харківській області. Позивач не погодився з рішенням і звернувся до суду апеляційної інстанції. Другий апеляційний адміністративний суд підтвердив законність винесеного Головним управлінням Держпраці у Харківській області постанови на суму 3 мільйони 700 тисяч гривень.

"Дослідивши наявні у матеріалах справи докази, на підставі яких посадовою особою управління Держпраці були встановлені факти порушення підприємством трудового законодавства, колегія суддів дійшла висновку про правомірність винесення посадовою особою відповідача постанови про накладення штрафу за наявності на підприємстві порушення ч.3 ст. 24 КЗпП Україна (в редакції на момент виявлення порушень)", — розповіли у Головному управлінні Держпраці у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область стала лідером за кількістю неоформлених працівників

Нагадаємо, раніше у Головному управлінні Держпраці повідомляли, що ця перевірка була на "Новій пошті".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.