Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська нардепка виправила у декларації забутий подарунок дочки

Нардепка оприлюднила виправлену декларацію.

Вікторія Кінзбурська не вказала подарунок доньки у щорічній декларації, яку подала у березні. Про подарунок повідомила через сім місяців.

У 2020 році дочка харківської народної депутатки від партії "Слуга Народу" Вікторії Кінзбурської — Елеонора — отримала грошовий подарунок у розмірі 21 983 гривень. Подарунок зробила фірма її дідуся — "Контур". Про це стало відомо з виправленого звіту за минулий рік, який Кінзбурська опублікувала у Єдиному державному реєстрі декларації.

Згідно з даними You control, фірма "Контур" належить Геннадію Лейбовичу і Вікторії Геннадіївні Кінзбурським (нардепка — Вікторія Олександрівна Кінзбурська). Основним видом діяльності фірми вказано виробництво електророзподільної та контрольної апаратури.

Відзначимо, нардепка Вікторія Кінзбурська також задекларувала квартиру чоловіка у Харкові площею 48,2 квадратних метра, придбану минулого року, орендовану квартиру в Києві і квартиру в Харкові, де має право користування.

З рухомого майна зазначений автомобіль Nissan Juke 2016 року випуску, який чоловік Кінзбурської придбав у 2019 році за 49 000 гривень.

У минулому році Кінзбурська заробила у Верховній Раді 445 635 гривень. Її чоловік також працює у фірмі "Контур". За рік роботи у "Контурі" він заробив 670 786 гривень. З заощаджень задекларовані 600 000 гривень, які накопичив чоловік нардепки.

Як писав KHARKIV Today, харківський нардеп Олександр Куницький "забув" про кредит у шекелях на 2,3 мільйона гривень. Інформацію про виявлені у декларації Куницького порушеннях передали до Національного антикорупційного бюро України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.