Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада знову піде до суду через Жукова

Юридичний департамент мерії готує касаційну скаргу.

Другий апеляційний адмінсуд скасував рішення суду першої інстанції про визнання незаконним перейменування проспекту Жукова на Григоренка, міськрада заявила про намір оскаржити рішення.

Харківська міська рада подасть касаційну скаргу на рішення Другого апеляційного адміністративного суду від 2 грудня, яким визнали законним перейменування проспекту Жукова на проспект Григоренка. Про це повідомили на сайті мерії із посиланням на юридичний департамент міськради.

Як зазначили у мерії, питання про перейменування проспекту Жукова сьогодні популярне у місті, харків'яни з цього приводу надсилають численні звернення до міської ради, тому остання оскаржуватиме рішення суду.

"Харківська міська рада і Харківський міський голова не згодні з рішенням Другого апеляційного адміністративного суду та вважають його необґрунтованим. Харківська міська рада як представник інтересів Харківської міської територіальної громади надалі відстоюватиме позицію жителів міста Харкова щодо назви зазначеного проспекту, і зазначене судове рішення буде оскаржене у касаційному порядку", — зазначили у юридичному департаменті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На свата Кернеса, який скасував декомунізацію, поскаржилися до СБУ.

Як писав KHARKIV Today, 2 грудня Другий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Харківського окружного адміністративного суду від 16 червня 2021 року, яким було задоволено позов Харківської міськради. Отже, суд визнав законним перейменування проспекту Жукова на Григоренка.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.