Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада збереться на першу воєнну сесію

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Будівля мерії постраждала від обстрілу, тому депутати засідатимуть онлайн.

Депутати Харківської міськради зберуться на сесію, щоб перерозподілити бюджетні гроші та висловити позицію щодо російської агресії.

Сесія пройде в онлайн-режимі, бо багато депутатів виїхали з міста, до того ж, будівля Харківської міськради частково постраждала від ракетного удару.

На першому воєнному засіданні перейменовувати вулиці не будуть. Міський голова Ігор Терехов спершу хоче провести опитування містян на сайті міськради.

"Не повинно бути назв російських міст однозначно. Але перед тим, як виносити до сесійної зали ті чи інші рішення, ми проведемо широке обговорення, яку назву люди хочуть. Московський район — яка назва? Бєлгородське шосе, Московський район і так далі", — розповів Ігор Терехов "Суспільному".

На одній із наступних сесій депутатам потрібно буде проголосувати за коригування Генплану міста. У Харкові зруйновано приблизно 25% будівель, зокрема котельні, трансформаторні станції та водоводи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківській підземці курсування потягів неможливе

"Нам необхідно будувати заново Харків, і будувати так, щоб знайти розумний баланс між трамваями, тролейбусами з автономним ходом та новими видами транспорту, які з'являться. Ми маємо зрозуміти, як ми будемо на перехідному етапі, коли закінчиться війна, бо одразу метро ми не запустимо, а трамваї розбиті", — каже мер.

За словами Терехова, трамвайні маршрути залишаться у Харкові, але їх буде набагато менше, ніж до війни.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.