Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада оскаржить рішення по Жукову

У міськраді хочуть залишити ім'я Жукова на карті Харкова.

Суд визнав перейменування проспекту Григоренка у Жукова незаконним, сьогодні міськрада заявила про незгоду з рішенням.

Харківська міська рада подасть апеляцію на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10 червня про скасування рішення про перейменування проспекту Григоренка у проспект Маршала Жукова. Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Харківської міськради.

Як відзначили у Харківській міськраді, справу розглянули без участі представників міськради, водночас заяву про неможливість бути присутнім у суді з об'єктивних причин направляли.

"Це порушило гарантоване державою право територіальної громади на судовий захист прав місцевого самоврядування та процесуальні права, передбачені Кодексом адміністративного судочинства України. Зазначене судове рішення буде оскаржене міською радою у суді апеляційної інстанції", — сказано у повідомленні.

Однак основною причиною подачі апеляції стало допущене порушення норм процесуального права, впевнені представники міськради.

"Зокрема, суд необґрунтовано відмовив у всіх заявах і клопотаннях міської ради про направлення судового доручення, про призначення військової експертизи, про відкладення розгляду справи у зв'язку з проведенням експертного дослідження, викликові на судове засідання експерта", — підкреслили у міськраді.

Як писав KHARKIV Today, 10 червня Харківський окружний адміністративний суд у черговий раз відмінив рішення Харківської міської ради про перейменування проспекту Григоренка у проспект Маршала Жукова. Рішення суду має набрати чинності після строку на апеляційне оскарження.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.