Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міська рада переплатила за ремонт укриття у школі

Фото: Харківська обласна прокуратура
Спеціаліст підписала документи без перевірки обсягів робіт.

Інженер не перевірила виконані роботи та підписала документи з неправдивою інформацією.

До Червонозаводського районного суду Харкова направили обвинувальний акт щодо інженерки з технічного нагляду одного з підприємств міста. За даними слідства, у листопаді 2022 року управління Харківської міськради і підприємство-підрядник уклали договір на проведення капремонту укриття школи в Основ'янському районі. При контрольних обмірах з'ясували, що фактично виконані обсяги робіт не відповідають тим даним, які внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт. Документи підписала інженер, через це міськрада безпідставно віддала підряднику 300 000 гривень.

"Зокрема встановлено, що не було виконано високоякісне штукатурення поверхонь стін і стель, а також забивання вибоїв в асфальтових підлогах. Інженерка з технічного нагляду, неналежно виконуючи свої службові обов'язки, не перевірила відповідність станом фактичного обсягу виконаних робіт по вказаному об'єкту і підписала офіційні документи, де були зазначені неправдиві відомості. У подальшому на підставі цих документів на рахунок підрядника було безпідставно перераховано понад 300 тис. гривень бюджетних коштів, чим завдано збитків замовнику — Харківській міській раді", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувальний акт склали за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п'яти років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною роботою до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

з

Як писав KHARKIV Today, у Харкові судитимуть підприємця, який украв 200 000 гривень на ремонті укриття гімназії. Підприємець вніс до документації неправдиву інформацію.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.