Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська лікарня не дочекалася кисневих бочок, за які заплатила 3,5 мільйона гривень

Иллюстративное фото: ХОГА
Передоплату вдалося повернути.

Договір з постачальником розірвали після того, як ситуацією зацікавилася СБУ.

Наприкінці 2020 року обласна дитяча інфекційна лікарня оголосила тендер на закупівлю кисневих цистерн. Ці ємності призначалися для поповнення киснем апаратів ШВЛ і кисневих точок у всій лікарні. Переможцем тендеру стала одна з київських компаній, з якою лікарня і уклала договір. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України у Харківській області.

"Згідно з укладеною угодою, поставка обладнання повинна бути виконана протягом трьох місяців, саме до початку чергової хвилі захворюваності на COVID-19. Але навіть протягом шести місяців фірма-постачальник не виконала умови договору. Перераховані компанії майже 3,5 мільйона гривень передоплати були "заморожені" через невиконання умов договору. Це унеможливило зміну постачальника", — розповіли у СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Пацієнти просили дати їм піти". Керівник диспансеру радіаційного захисту Ірина Пирогова про рік з коронавірусом

Керівництво обласної дитячої інфекційної лікарні розірвало договір. Гроші, перераховані в якості передоплати за послуги, повернули на рахунок лікарні у повному обсязі.

Раніше KHARKIV Today писав, що госпітальну базу для лікування пацієнтів з СOVID-19 у Харківській області скоротили вдвічі. Надавати допомогу хворим на коронавірус будуть у 13 лікарнях. Зі списку опорних виключили 11 лікарень і один пологовий будинок.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.