Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська котельня буде працювати навіть під час блекаутів (фото)

Фото: Харківська міськрада
Котельня забезпечує теплом та гарячою водою 40 житлових будинків.

В Індустріальному районі Харкова запустили котельню, яку реконструювали за проєктом Світового банку.

У реконструйованій котельні встановили нові котли, систему водопідготовки й насоси з частотним регулюванням. Усе обладнання працює на автоматиці. Котельня зможе працювати на генераторі у разі потреби. У підсобних приміщеннях є роздягальні та душові для співробітників. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на комунальне підприємство "Харківські теплові мережі".

"Котельня забезпечує теплом та гарячою водою 40 житлових будинків, одну школу та два дитячі садки. Завдяки повній реконструкції вона може працювати автономно від генератора потужністю 300 кіловатів", — розповіли у КП "ХТМ".

Демонтаж старої котельні розпочали у 2021 році. На сьогодні на місці котельні залишилися стіни та конструктив.

Як розповіли у "ХТМ", у мікрорайоні, де розташована нова котельня, планують довести до нових стандартів внутрішньобудинкові та квартальні мережі.

Нагадаємо, у грудні 2022 року у котельні "Північ-1", яка забезпечує теплом Північну Салтівку, встановили генератор. Із ним котельня може працювати навіть за відсутності електропостачання. Ця котельня потрапила під масовані обстріли окупантів, влітку її модернізували за проєктом Світового банку. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.