Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківщина проводила в останню путь офіцера-зенітника

Фото: Чкаловська рада.
Віталію Лавриненку було 33 роки.

 

Віталій Лавриненко захищав небо України у складі 301-го Нікопольського зенітно-ракетного полку.

На війні загинув житель Чкаловського, майор Віталій Лавриненко. "Комбат", як називали його побратими, поліг 20 квітня біля населеного пункту Кам’янське на Дніпропетровщині, виконуючи військовий обов’язок.

Віталія з дитинства вабило небо, він захоплювався літаками, тому вступив до Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба. У громаді згадують, що війна для молодого офіцера Віталія Лавриненка розпочалася з АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення майор став командиром дивізіону стартової батареї у складі 301-го Нікопольського зенітно-ракетного полку.

"Громили ворога під Харковом, Краматорськом, Маріуполем на Донецькому напрямку. В минулому році потрапив під обстріл і отримав серйозне поранення — дуже обгорів. Довелося відновлювати практично 50% тіла. Але після госпіталю знову став у лави захисників і продовжив нищити ворога", — повідомили у Чкаловській громаді.

Віталій Лавриненко має багато нагород: Відзнака Президента України "За участь у Антитерористичній операції", нагрудний знак "За зразкову службу", Відзнаки МО України "За поранення" (важке), медаль учасника військового параду 2018 року та інші нагороди Збройних сил України.

Сьогодні пройшов чин прощання з Віталієм Лавриненком, його поховали у рідному селі Нова Гнилиця.

У Героя залишилися мати та молодша сестра.

 

Як писав KHARKIV Today, на Харківщині проводять в останню путь бійця "Магури", який вважався зниклим понад пів року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.