Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківенергозбут" шукає стресостійких контролерів

Новим співробітникам обіцяють професійне та кар'єрне зростання.

Розмір заробітної плати не вказується, але майбутньому співробітнику обіцяють регулярно її переглядати та виплачувати.

ПрАТ "Харківенергозбут" кличе на роботу контролерів. Там шукають товариських та стресостійких співробітників, які вміють орієнтуватися на місцевості. Відповідне оголошення розмістили на сторінці товариства у соціальних мережах.

Новим співробітникам пропонують офіційне працевлаштування, 5-денний робочий тиждень, змінний графік роботи, професійне та кар'єрне зростання, повний соцпакет згідно з чинним законодавством.

Рівень заробітної плати не повідомляється, але контролеру обіцяють регулярно переглядати зарплату і регулярно (двічі на місяць) її виплачувати.

До обов'язків нового співробітника входитиме введення зняття показів засобів обліку споживачів і рознесення рахунків на оплату та попереджень про відключення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водія трамвая шукають у Харкові

Ідеальний кандидат повинен мати загальну середню освіту, навички спілкування, бути стресостійким і уважним, а також вміти орієнтуватися на місцевості.

Охочим пропонують надсилати резюме на пошту: zbutenergo@ukr.net. Тих, хто пройде перший етап відбору, запросять на співбесіду.

Раніше писав, що на державному підприємстві "Харківський машинобудівний завод "ФЕД" оголосили набір на 11 вакансій. Там шукають працівників на повну зайнятість та з досвідом роботи від одного року. Кандидатам обіцяють своєчасну зарплату, офіційне працевлаштування, повний соцпакет і медстраховку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.