Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків є одним із пріоритетних напрямків для російських загарбників — ISW

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Росіяни бʼють по Харкову вдень і вночі.

За даними Інституту вивчення війни, на Харківському напрямку дислокуються підрозділи російського Західного військового округу. 

Шість напрямів російських військ, де йдуть найбільш активні бойові дії, а також пріоритетні для росіян у війні, назвав Інститут вивчення війни (ISW). Серед них — Харків і північно-східна частина Харківської області та Ізюм — Слов'янськ.

За даними експертів, якщо на Харківському напрямку воюють військові російського Західного округу, то на напрямку Ізюм — Слов’янськ окупаційні війська дедалі більше комплектуються нещодавно сформованими добровольчими батальйонами, які, ймовірно, мають дуже низьку бойову потужність.

В Інституті вивчення війни пояснили, що жодне з цих угруповань не є однорідним — елементи різних військових округів, проміжні сили, добровольчі загони та інші формування розкидані по всьому театру дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків обстрілюють, є поранені

"Висока концентрація добровольчих батальйонів навколо Ізюма та Слов’янська свідчить про те, що ця територія не в центрі уваги Росії та може бути вразливою для українських контратак", — вважають експерти.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.