Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків впритул наблизився до посилення карантину

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Протягом останнього тижня кількість нових випадків зросла на третину.

Ще трішки, і Харківська область перейде з "зеленої" зони до "жовтої". Про це говорили під час засідання робочої групи у Харківській облдержадміністрації 7 вересня.

Директор Харківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я Любов Махота повідомила, що протягом останнього тижня у регіоні продовжує загострюватися епідемічна ситуація. Зокрема, за цей період показники зросли на 40,3%, лабораторно підтверджено 1204 випадки проти 858 на попередньому тижні.

За словами заступника голови ХОДА, до чергової хвилі коронавірусу госпітальна база області готова. Михайло Черняк вважає, що потрібно збільшити кількість тестувань на коронавірус.

"Ми дійсно стоїмо на порозі "жовтої" зони. В області поки переважає штам коронавірусу "Дельта", і ми це також повинні враховувати", — сказав Черняк.

Нагадаємо, у понеділок, 6 вересня, стало відомо про перші випадки захворювання на коронавірус штаму "Дельта" серед жителів Харківської області — він підтвердився у 45 чоловік. Новий карантин — питання практично вирішене, питання тільки у тому, коли саме його введуть. Трохи пізніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко припустив, що вже 13 вересня Україна може перейти на "жовтий" рівень карантину. Рішення має прийняти Кабмін.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.