Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків стане центром кластера приміських потягів: плюс одна електричка

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Приміський потяг проходить 19 станцій.

Дорогою до Бахмуту потрібно провести 4 години 35 хвилин.

18 лютого запустили модернізовану інклюзивну електричку за маршрутом Харків — Бахмут — Харків. Це частина створення кластеру приміських сполучень на сході України. Про це повідомили у "Укрзалізниці".

За маршрутом електричка проходитиме 19 станцій, серед яких Ізюм, Святогірськ, Лиман, Сіверськ та інші. Потяг курсуватиме щодня, крітягм вівторка, і вирушатиме з Харкова о 09:22, прибуватиме до Бахмута о 13:57. З Бахмута поїзд виїжджатиме о 14:45, приїжджатиме до Харкова о 19:25.

Також частиною кластера вже стали електропоїзди за маршрутами Костянтинівка — Харків, Харків — Краматорськ та Харків — Слов'янськ.

"Нещодавно ми запустили "Слобожанський експрес", який курсує з Харкова до Попасної (Луганська область) та з Харкова до Ворожби (Сумська область) і забезпечує зручне сполучення жителям трьох областей. Створення кластера приміських сполучень на сході України, зокрема, запуск оновленого електропотяга за маршрутом Харків — Бахмут — це черговий важливий крок до покращення залізничного сполучення у цьому регіоні", — розповів голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишин.

Графика: "Укрзалізниця"
Графіка: "Укрзалізниця"

Нагадаємо, на маршрут Харків — Бахмут — Харків поставили електричку, яка щойно пройшла модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі. У складі приміського потяга десять вагонів, у них встановили крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтували сучасне освітлення, систему звукового та візуального сповіщення пасажирів. Також електричка пристосована для людей з інвалідністю, там є місця для розміщення велосипедів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.