Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків попрощався із розвідником "Бешкетників Сірка"

Івана Щоголева поховали на Алеї Слави 18-го кладовища.

У Харкові проводили в останню путь засновника розвідгрупи "Бешкетники Сірка", яка діяла в складі 92-ї бригади.

"Щегол" загинув 25 березня на Сватівському напрямку. 29 березня прощання відбулося на стадіоні "Металіст", поховали захисника на 18-му кладовищі. Як повідомили побратими Івана Щеголева, він ще у 2016 році вступив до лав добровольчого батальйону ДУК.

"Один із засновників нашої родини, найголовніший Бешкетник "Щегол" загинув. Він був одним із тих, хто йшов першим у бій, завжди вів за собою людей, ніколи його усмішка не сходила з його обличчя", – йдеться у дописі.

Щеголов ще у 2016 році вступив до лав добровольчого батальйону ДУК, вбивав окупантів під командуванням Дмитра Коцюбайла Да Вінчі.

Свій взвод "бешкетники" назвали задовго до повномасштабного вторгнення російських окупантів і так пояснювали назву: Ті, хто до нас доєднуються – люди непересічні, вже з досвідом та мотивацією – однодумці. І в кожного є наш шеврон, на якому зображено череп та вовча морда, адже ми віримо, що Сірко був характерником та вмів перевтілюватися з людини на тварину і навпаки та наводити на ворога жах, а ми – послідовники великого отамана”.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.