Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків почав готуватися до Нового року (відео)

Роботи стартували 11 листопада.

Цього року монтаж ялинки стартував на два тижні пізніше, ніж торік.

11 листопада вранці на площі Свободи почали монтувати ялинку. На майданчик, де планують встановити новорічне дерево, привезли яруси новорічного дерева, зелений металевий каркас для монтажу та прикраси — металізовані ромби. Територію огородили тимчасовим парканом. Встановлюють ялинку кілька робітників — на зеленій конструкції знаходяться вісім людей у спецодязі.

Нагадаємо, на площі Свободи облаштовують льодову ковзанку.Тому з 2 листопада до 31 березня заборонено проїзд на ділянці від перехрестя вулиці Сумської з вулицею Свободи до Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Об'їхати закриту ділянку можна з правого боку площі Свободи — від вулиці Сумської до вулиці Трінклера.

Ковзанку на площі Свободи встановлюють щорічно з 2014 року, її відкривають на початку грудня. Торік оренда ковзанів на сеанс коштувала 120 гривень.

Як писав KHARKIV Today, минулого року встановлювати ялинку на площі Свободи почали 29 жовтня. Протестували її через місяць. Монтаж ярмаркового містечка розпочали 3 грудня. У дерев'яних будиночках-павільйонах харків'яни купували глінтвейн, наливки та новорічні сувеніри. Відкрили ялинку 19 грудня, проте вперше за багато років без офіційних осіб. Новорічний ярмарок запрацював того ж дня. Будиночка Діда Мороза, який раніше ставили, не було через карантин.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.