Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків купує фургон для перевезення тіл

Автобаза спеціалізованого санітарного автотранспорту міста Харкова шукає постачальника машини.

Renault Master з кондиціонером і кільцями для кріплення носилок куплять до кінця вересня.

Комунальне підприємство "Автобаза спеціалізованого санітарного автотранспорту міста Харкова" планує купити автомобіль для перевезення тіл померлих за 1 450 000 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Як зазначено у документації, кошти виділять з бюджету Харкова за програмою "Інновації у пріоритетних напрямках розвитку галузі охорони здоров'я Харкова на 2011-2025 роки". Це буде вантажний фургон марки Renault Master.

"Вантажний фургон повинен бути новим, 2021 році виготовлення, у технічно справному стані, з документами (сертифікат відповідності) для подальшої реєстрації та відповідати вимогам законодавства України щодо захисту навколишнього середовища", — сказано у документації.

Гарантійний термін експлуатації на фургон просять не менше трьох років або 100 000 кілометрів пробігу. Окремо буде гарантія на кузов від наскрізної корозії — не менше шести років. У учасника аукціону повинен бути сервісний центр у Харкові для гарантійної підтримки машини.

У технічних характеристиках зазначено, що у фургоні буде встановлено дизельний двигун, не менше трьох місць (включаючи місце водія), паливний бак на 80 літрів. Довжина вантажного відділу складе 3733 міліметрів, ширина — не більше 1 765, висота — не менше 1894 міліметрів.

У фургоні буде знаходитися сумка-органайзер, аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки, буксирувальний трос і робочі рукавиці. Машину обладнають спеціальними ущільнювачами для герметизації салону від пилу і води, передніми і задніми бризковиками, бортовим комп'ютером, електродзеркалами заднього виду з обігрівом, датчиками дощу і світла, обігрівом і вентиляцією, кондиціонером, кільцями кріплення носилок у підлозі вантажного відсіку.

Аукціон пройде у середині серпня. Фірма, яка виграє тендер, повинна буде поставити фургон до 30 вересня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, влітку 2020 року комунальне підприємство "Ритуал"купило VIP-катафалк Volvo V90 Nilsson 3-D Hearse.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.