Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків хоче витратити на спортивні тренування команди понад два мільйони гривень

Ілюстративне фото: Центральний парк
До кінця року планується 100 заходів, на які будуть витрачати бюджетні кошти.

За послугу планують сплатити 2 400 000 гривень.

31 травня комунальне підприємство "Муніципальний спортивний клуб "Харків" оголосило тендер, на якому шукає організаторів проведення спортивних навчально-тренувальних заходів та зборів з підготовки спортивних команд КП "МСК "Харків" для участі у міських та обласних змаганнях з футзалу, футболу та мініфутболу. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Згідно з тендерною документацією, комунальне підприємство планує провести 104 навчально-тренувальних заходів для спортивної команди з 18-ти людей до кінця 2023 року. Фірма має доставляти спортивну команду до місць, де будуть проводитися змагання, слідкувати за їхнім харчуванням, фотографувати та робити відеозапис спортивних змагань.

"Під час надання послуг учасник, відповідно до вимог регламентів змагань, вимог організаторів змагань та/або вимог замовника, зобов'язаний: забезпечити доставку спортивної команди замовника до місця проведення змагань чи окремих ігор; забезпечити харчування спортивної команди замовника; забезпечити страхування спортивної команди замовника та наявність лікарських засобів, відновлювальних та вітамінних комплексів, реабілітаційних та відновлювальних заходів спортивної команди замовника; забезпечити спортивним майном та здійснити його заміну у разі необхідності; забезпечити проведення фото-, відеозапису ігор та відображення їх на офіційному сайті організатора спортивних змагань, а також комп'ютерне  забезпечення, копіювання, перегляд та аналіз ігор; забезпечити оренду спортивної зали/поля, обладнаного душовими кабінами та роздягальнями; вчинити інші дії, для забезпечення участі спортивної команди замовника у змаганнях", — сказано у тендерній документації.

Комунальне підприємство "Муніципальний спортивний клуб "Харків" створили у грудні 2021 року. За рік повномасштабної війни на утримання Муніципального спортивного клубу "Харків" витратили близько 7,5 мільйонів гривень.

"Раніше в міськраді відмічали, що у 2023 році обсяг фінансування КП з міського бюджету залишиться на рівні попереднього року. Але минулого року витрат на збори у сумі 2,4 мільйона гривень не було", — зазначили у Харківському антикорупційному центрі.

Як писав KHARKIV Today, на містобудівний моніторинг Харкова витратять 3,7 мільйона гривень. У квітні департамент містобудування та архітектури Харківської міської ради оголосив відповідний тендер. У тендерній документації зауважили на необхідності проведення громадських слухань. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.