Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків хоче "позичити" вакцину від коронавірусу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За словами чиновників, є необхідна кількість людей для того, щоб використати отримані дози вакцини.

Заступниця мера Світлана Горбунова-Рубан запевняє, що залишилася тільки технічна сторона питання — зробити щеплення охочим.

Харків отримав 3400 доз індійської вакцини Covishield. Список всіх людей, які отримають першу дозу вакцини, вже відомий. Процес вакцинації планують завершити наступного тижня. Про це KHARKIV Today повідомила заступниця в. о. Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

"Ми увійшли в необхідний ритм, тепер ми дуже серйозно підходимо до складу тих людей, які вакцинуються, першочергово це медичні працівники. У нас не всі бригади ще включені в процес, тому що графік навчання, який нам дало Міністерство, в певній мірі гальмує цей процес. Але у нас набрано необхідну кількість людей і ми повинні виконати тільки технічну частину процесу і все. Вакцинували не всіх, але люди, які хочуть зробити щеплення, у нас вже в необхідній кількості є. Я думаю, прихопимо ще трішки наступного тижня", — пояснила вона.

Місто вже просить додаткові дози, щоб продовжувати вакцинацію. Але поки позитивної відповіді не отримало.

"Ми вже просимо [нові дози вакцини у області — ред.], поки не виходить. Ви ж бачите цю метушню, індійська, китайська. Якби вакцина була одноразова, то не було б ніяких проблем. А якщо ми колемо одну дозу і в розумі тримаємо, що друга повинна бути про запас", — розповіла заступниця мера.

Нагадаємо, раніше секретар Харківської міськради говорив, що вакцинація в Харкові завершується. Насправді він мав на увазі, що формування списку охочих зробити щеплення завершується.

Як писав KHARKIV Today, 25 лютого в Харківській області стартувала вакцинальна кампанія від COVID-19. Привезли 30 400 доз вакцини, її вистачить, щоб прищепити 15 200 чоловік. Станом на ранок 25 березня використали 5049 доз вакцини. Харків'яни записуються на вакцинацію. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.