Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків хоче купити суперкомфортні газонокосарки на вісім мільйонів гривень

Иллюстративное фото: comfort-system.com.ua
"Харківзеленбуд" оголосив тендер на покупку газонокосарок.

Одна газонокосарка обійдеться в 1 297 295 гривень.

Спеціалізоване комунальне підприємство "Харківзеленбуд" Харківської міської ради планує купити газонокосарки за 7 783 773 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, всього куплять шість газонокосарок з бункером для трави. Це повинна бути техніка 2019 року випуску, на дизельному двигуні, з системою охолодження. Одна газонокосарка може важити 970 кілограмів, в ній буде чотири гідравлічних мотори і чотири колеса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Парк Горького купить насіння для газону за півмільйона гривень

Максимальна швидкість необхідної техніки — 14,5 кілометра за годину, об'єм паливного бака — 31 літр. Сидіння просять "супер комфортне" на пневмопідвісці з бічним металевим захистом. Обсяг бункера-травозбирача складе 750 літрів.

У газонокосарці повинна бути передбачена протиударна система захисту ножів і комплект для мульчування (поверхневе покриття ґрунту мульчею для її захисту). При передачі техніки постачальник повинен буде навчити обслуговуючий персонал роботі з косаркою.

Аукціон призначений на 20 квітня. Газонокосарки повинні надати до 31 грудня 2021 року. Документи для участі подали дві фірми — фірма підприємця Юрія Булатова і "Аванттехно".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.