Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харків без Лободи": співачка намагалася принизити протестувальницю

Фото: Світлана Лобода/Іnstagram
1
Світлана Лобода провела концерт у саду Шевченка.

На концерт артистки прийшла дівчина з плакатом "Харків без Лободи".

1
Лобода почала цькувати дівчину. Фото: соцмережі
1

Співачка підійшла до протестувальниці та почала питати, хто дав їй гроші. Дівчина гідно витримала цькування і залишилась стояти з плакатом. При цьому публіка радісно аплодувала артистці. Відео розійшлося по соцмережах, і вже викликало обурення.

Зокрема, своєю реакцією поділився блогер, волонтер і громадський активіст Сергій Стерненко. 

Головний редактор "Української правди" Севгіль Мусаева також не залишилась осторонь.

"...Мені здавалося, що вся ця надмірна увага до неї ( Лободи -ред.) навпаки допомагає культивуванню образу жертви…Так було рівно до цього відео. На якому Лобода ображає дівчинку-підлітка у Харкові за плакат "Харків без Лободи". Робить це на очах інших людей та фактично цькує дитину: "Дорога, хто тобі гроші заплатив за це?" Ще раз — доросла, відома жінка принижує дитину за проукраїнську позицію на очах кількох десятків людей, які їй за це аплодують. Можна ми більше не побачимо співачку Лободу не тільки в Харкові?", — написала журналістка у Facebook.

Нагадаємо, під час повномасштабного вторгнення Світлана Лобода не поспішала із реакцією на дії агресора. 28 лютого 2022 року співачка записала відео, в якому говорила про "маленьких людей", які не можуть зупинити війну. Лише 24 березня Лобода визнала Росію винною в нападі на Україну. У 2014 році, коли РФ анексувала Крим і вторглася на Донбас, Лобода брала участь у концертах в Росії  й активно будувала там кар'єру. З часом Лобода "перевзулася". За даними ЗМІ, співачка провела концерти, зокрема в Запоріжжі, Херсоні, а також в Миколаєві. Під час відвідин Херсону вона розмістила пост, де співає пісню Скрябіна, та написала, що можна картати себе за помилки минулого, проте зараз краще об’єднатися.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.