Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харків-Арену" готуються реорганізувати

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відповідне розпорядження опубліковане у Харківській облдержадміністрації.

Державне підприємство "Харків-Арена" реорганізують.

Після реорганізації це буде державна установа. Відповідне розпорядження "Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації державного підприємства "Харків-Арена" від 22 вересня опубліковане на сайті Харківської обласної державної адміністрації.

До складу комісії увійшли:

  • Костянтин Ананченко, начальник управління у справах молоді та спорту ХОДА;
  • Алла Батьоха, головний спеціаліст-бухгалтер відділу з питань фінансового та документального забезпечення управління у справах молоді та спорту ХОДА;
  • Алла Буцька, начальник відділу з питань фінансового та документального забезпечення управління у справах молоді та спорту ХОДА;
  • Сергій Христоєв, заступник начальника управління у справах молоді та спорту ХОДА.

"Комісія склала цей передавальний акт про те, що всі зобов'язання перед кредиторами, усі права та обов'язки, а також всі активи і пасиви державного підприємства "Харків-Арена" переходять державній установі "Харків-Арена", — сказано у розпорядженні.

Нагадаємо, з початку заснування підприємство "Харків-Арена" очолював Владислав Плаксін — боксер-любитель і друг сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Однак у червні 2021 року Плаксін подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію перед звільненням з посади директора "Харків-Арени".

На початку червня з'явився кандидат на посаду тимчасового виконувача обов'язків директора "Харків-Арени". Сергій Родіонов подав відповідну декларацію. Раніше він керував пресслужбою футбольного клубу "Металіст". У розпорядженні в. о. голови ХОДА виконувачем обов'язків директора "Харків-Арени" вказано Родіонова.

Як писав KHARKIV Today, у лютому 2020 року на той момент голова ХОДА Олексій Кучер доручив створити нове державне підприємство "Харків-Арена". Підприємство займається організацією і проведенням спортивних, фізкультурно-оздоровчих і культурно-масових заходів, надає послуги у спортивній сфері.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.