Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Керівнику" комунального підприємства на Харківщині загрожує десять років тюрми

Фото: Сергій Болвінов
До суду направили справу.

Юрій Дмітрієнко був так званим "виконуючим обов'язки керівника" комунального підприємства "Благоустрій міста".

Слідчі направили до суду справу щодо колаборанта-комунальника з міста Куп'янськ Харківської області. Про це повідомив начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

"58-річний Дмітрієнко Юрій під час окупації став в.о. керівника "Благоустрій міста". Слідству відомо, що його "робота" почалась в липні і тривала до останнього дня окупації", — розповів Болвінов.

Підозру чоловікові сформували за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов'язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від п’яти до десяти років тюрми або позбавлення права займатися певною діяльністю до 15 років.

Як писав KHARKIV Today, слідчі заочно оголосили підозру двом жителям міста Ізюм Харківської області, які працювали на загарбників під час окупації. У березні цього року 41-річний чоловік обійняв посаду "керівника Ізюмського району електромереж "Харківобленерго", 47-річний чоловік став його "заступником".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.