Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Катастрофа в Ізюмі: окупанти знищили будинок, під завалами можуть бути люди

Фото: соцсети.
Плити між поверхами впали на підвал, у якому могли бути люди.

Вулиці Хлібозаводська та Первомайська у південній частині Ізюму знаходяться під постійними обстрілами.

24 березня тут було зруйновано кілька багатоповерхових будинків. Достеменно відомо, що у підвалах будинків на вулиці Хлібозаводській людей не було. А під завалами в сховищі на вулиці Першотравневій могло перебувати щонайменше 30 людей. Що з ними зараз, ніхто не знає і допомогти не може. Рятувальники оглянули місце, проте розпочати розбір завалів не можуть через відсутність спецтехніки та людей. Про це повідомив віце-мер міста Володимир Мацокін.

"На момент ворожої атаки в непристосованих під бомбосховища підвалах знаходилося багато людей, не менше 30, за повідомленнями свідків. Під час удару знищено всю конструкцію, в тому числі й міжповерхові плити, які не витримали. Судячи з відео, вся ця сила впала на підвал , в якому перебували люди. Фахівці ДСНС, за зверненням ізюмського міського голови, оглянули місце трагедії і не виявили ознак життя, розбір завалів неможливий за відсутності спецтехніки, відповідного особового складу та сполучення між районами міста", — пояснив Мацокін.

Зазначимо, раніше заступник мера Ізюма повідомляв, що вулиці Першотравнева та Хлібозаводська знаходяться під постійними обстрілами, Державна служба з надзвичайних ситуацій у Харківській області залишилася на окупованій території, мости підірвані.

Як писав KHARKIV Today, у російських ЗМІ 24 березня з'явилася інформація про те, що Ізюм у Харківській області повністю перебуває під контролем російської армії. В Ізюмській міській раді цю інформацію спростовують — у місті, як і раніше, йдуть бої. Поки що під контролем окупантів знаходиться лише Північна частина Ізюму.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.