Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Касирка росяін може отримати довічне ув'язнення на Харківщині

Фото: ДБР
Жінка перебуває під вартою.

Працівниця податкової збирала податки для окупантів.

До суду направили обвинувальний акт щодо головного державного інспектора Куп'янського відділу Головного управління Державної податкової служби у Харківській області, яка під час окупації Куп'янська добровільно перейшла на бік російських загарбників.

Як установило слідство, у березні 2022 року жінка пройшла "співбесіду" з окупантами, за результатами якої її взяли на роботу "главным специалистом отдела регистрации и приемки отчетности" у так званій "Налоговой службе Харьковской области".

Жінка приймала податкову звітність, видавала патенти, дозволи на ведення підприємницької діяльності та стягувала податки, які надходили до фондів окупаційної влади.

"Вона відповідала за облік місцевих підприємців, яких окупанти змушували сплачувати гроші за дозволи на ведення підприємницької діяльності, і таким чином наповнювати окупаційний бюджет", — розповіли у Держбюро розслідувань.

Після деокупації Куп'янська жінка втекла до Чугуєва. Там її затримали співробітники ДБР. Зараз вона перебуває під вартою.

Обвинувальний акт щодо жінки склали за ч. 2 ст. 111 (державна зрада). Жінці загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Як писав KHARKIV Today, старшій державній інспекторці Куп'янської Державної податкової інспекції повідомили про підозру за фактом держзради. Жінка збирала данину з підприємців. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.