Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Картину з Кернесом і зоопарком подарували його молодшому синові

Фото: Instagram / Родион Гайсинский
Картину "Зоопарк" купили за 12 500 доларів.

Через тиждень після аукціону картину подарували Родіону Гайсинському.

Увечері 1 вересня Родіон Гайсинський опублікував у Instagram stories "несподіваний подарунок". Синові п'ятого мера Харкова вручили картину, де Геннадій Кернес зображений біля входу до Харківського зоопарку на тлі фонтану з мавпами. За його спиною тварини, зокрема папуга п'ятого мера Харкова, слон, мавпа і сурикат, що закриває очі. Картину написала і продала через аукціон журналістка "Страны" Світлана Крюкова.

За її словами, володарем "Зооопарка" став покупець на ім'я Сергій. А картину Родіону Гайсинському подарував Богдан Бойко.

 

Фото: Instagram stories /Родион Гайсинский
Фото: Instagram stories /Родіон Гайсинський

Нагадаємо, 23 серпня у День міста на аукціон виставили картину "Зоопарк". Стартова ціна була 1500 доларів. Вранці 24 серпня її було продано за 12 500 доларів, за словами автора, робота поїхала до Харкова.

Як раніше писав KHARKIV Today, після смерті Геннадія Кернеса Гайсинські стали отримувати активи з імперії, побудованої п'ятим мером Харкова. До того ж, близький друг Кернеса Павло Фукс після похорону сказав, що Оксана і Родіон Гайсинські стануть спадкоємцями в першу чергу, потім — старші сини Геннадія Кернеса.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.