Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Картку харків'янина можуть отримати не лише жителі міста

У Офісі реформ змінили умови отримання "пластику".

У міськраді вирішили розширити список користувачів соціальної картки харків'янина.

Анкету на її отримання тепер можуть заповнити усі жителі Харківської області, які офіційно працевлаштовані в обласному центрі. Для цього заявку має подати роботодавець. За офіційною інформацією, вже кілька великих компаній звернулися до Офісу реформ.

"Всі, хто хоче оформити картку без зареєстрованого місця проживання, але офіційно працевлаштовані, можуть це зробити. Підприємствам потрібно звернутися до Офісу реформ, вже кілька підприємств звернулися. Людям потрібно звертатися до свого роботодавця", повідомив керівник проєкту Павло Столбовий.

Також картку харків'янина за бажанням можуть отримати вусі студенти, які навчаються у вишах Харкова незалежно від місця реєстрації. Після отримання картки харків'янина E-ticket блокується наступного місяця. Це роблять для того, щоб пільги не дублювалися на кількох носіях.

Наразі заявки на отримання подали понад 600 000 чоловік, вже виготовлено 259 000 карток, половина з них видана одержувачам. Термін видачі карток змінився. За інформацією чиновників, через ажіотаж картки видають не через чотири тижні, як обіцяли, а набагато пізніше.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.