Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 березня, 2021 - 17:45

Карантин у Харкові: що буде з метро

У мерії кажуть, що "в будь-якому мегаполісі світу метрополітен закривається останнім".

Закриють підземку чи ні, залежить від епідемічної ситуації в Харкові.

Зупиняти роботу метрополітену в Харкові не будуть. У будь-якому разі найближчим часом. Якщо епідситуація в місті зміниться, можуть змінитися і плани. Про це в четвер, 18 березня, розповів журналістам секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

"Те обмеження метрополітену, яке було зроблено свого часу, і я вважаю воно було зроблено не правильно. Другого такого не можна робити",  — сказав Ігор Терехов.

У мерії це питання назвали дуже серйозним і підкреслили, що "в будь-якому мегаполісі світу метрополітен закривається останнім, а ніяк не першим".

"Тому ми будемо дивитися в динаміці ... Я знаю, сьогодні на органах місцевого самоврядування лежить величезна відповідальність і я готовий брати на себе таку відповідальність, але я буду дивитися, як буде розвиватися динаміка захворюваності, які обмежувальні заходи застосовувати",  — сказав секретар міськради і пообіцяв підходити до цього питання "дуже виважено".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин посилили: що заборонено в Харківській області з 18 березня

Нагадаємо, з 18 березня в Харківській області посилили карантин. Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області рекомендувала школам з 18 березня перевести на дистанційне навчання всіх учнів, крім 1-4 класів, а також вихованців спеціальних, санаторних шкіл.

Весняні канікули в Харкові повинні були початися 29 березня. Тепер діти підуть на каникулі на тиждень раніше, з 22 березня. Скільки вони триватимуть, чиновник не говорить.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.