Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантин посилили: що заборонено в Харківській області з 18 березня

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Комісія ТЕБ та НС запровадила додаткові обмеження через коронавірус.

Для боротьби з коронавірусом вирішили формувати кадровий резерв і проводити масове тестування населення експрес-тестами.

З 18 березня в Харківській області посилили карантин. Обмеження стосуються масових заходів, закладів культури та спортивних закладів. Школам і вишам зробили рекомендацію. Таке рішення прийняли на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області 17 березня.

Згідно з протоколом комісії, з 18 березня в Харківській області забороняється:

  • проводити масові заходи (культурні, спортивні, розважальні, соціальні, релігійні, рекламні, наукові, професійні) за участю більш ніж однієї людини на чотири квадратних метри площі будівлі або території на вулиці, або з наповненістю залів на більш ніж 50%;
  • приймати відвідувачів в кінотеатрах та інших закладах культури з наповненістю залів понад 50%. Розміщувати відвідувачів можна в шаховому порядку;
  • працювати спортивним залам, фітнес-центрам, якщо вони не можуть забезпечити розміщення кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на десять квадратних метрів, басейнам — більше чотирьох чоловік на одній доріжці для індивідуальних занять або шість — для спортивно-тренувальних груп.

Крім того, комісія вирішила рекомендувати школам перевести з 18 березня на дистанційне навчання всіх учнів, крім 1-4 класів, а також вихованців спеціальних, санаторних шкіл. Також віддалено вчитися радять з сьогоднішнього дня закладам професійної (професійно-технічної) освіти, професійного предвищої і вищої освіти.

У разі виявлення коронавірусу перевести клас / групу на дистанційне навчання. Класи або групи йдуть на карантин, якщо на самоізоляції через контакт з хворим коронавірусом знаходиться більш ніж 50% учнів і персоналу закладу.

У Харківській області будуть формувати кадровий резерв медпрацівників зі складу викладачів, студентів і лікарів-інтернів, проводити масове тестування населення за допомогою експрес-тестів, продовжувати підключати кисень до ліжок. Серед населення молодого віку вирішили проводити роз'яснювальну роботу про перебіг коронавірусу.

Від торгово-розважальних центрів вимагають посилити контроль за дотриманням маскового режиму і соціальної дистанції відвідувачами та персоналом. Посилено контролювати будуть і носіння масок у громадському транспорті.

Комісія ТЕБ та НС доручила Харківській міській раді відновити роботу мобільних бригад для надання допомоги хворим коронавірусом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.