Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Капібари переїхали у вольєр із басейном (фото)

Фото: Харьковский зоопарк
Тварини купаються у теплій воді.

Троє самців живуть дружно.

Капібари або водосвинки оселилися в апартаментах площею 636 кв.м. Раніше трьох самців можна було побачити в одному з експозиційних вольєрів Гондвани, це було тимчасове житло. У зимовому вольєрі для тварин облаштували просторий басейн, де їм подобається купатися у теплій воді. Про це повідомили у Харківському зоопарку.

Фото: Харьковский зоопарк
Фото: Харківський зоопарк

"На лапах між пальцями у капібар є спеціальні перетинки, які допомагають їм при плаванні. Вуха та очі розташовуються відносно високо на голові, завдяки чому вони повністю занурюються під воду і знаходяться там близько п'яти хвилин. У нас троє самців-капібар: Елвін, йому трохи більше року, Теодор і Марсель — їм приблизно 11 місяців. Вони дуже спокійні, доброзичливі тварини, легко ладнають із людьми завдяки своєму поступливому характеру, легко приручаються і спокійно співіснують з іншими видами тварин”, — розповіла зоологиня Юлія Фокіна.

Годують капібар морквою, огірками, помідорами, броколі, яблуками, грушами, салатами Айсберг та Латук.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: До Харкова привезли десятки альпак

Фото: Харьковский зоопарк
Фото: Харківський зоопарк

Влітку капібари житимуть в іншому вольєрі разом із нанду і тапірами.

Мовою індіанців "капібара" означає "господар трав" і зовні тварина нагадує гігантську морську свинку. Лапки капібари міцні, з невеликими перетинками між пальцями та негострими товстими кігтями. Доросле звірятко важить близько 60 кілограмів, і довжиною більше метра. У природі капібари мешкають у помірних і тропічних областях Південної Америки. Їхнє поширення обмежується температурним режимом та наявністю води, від якої тварини рідко віддаляються більш ніж на 500–1000 метрів.

Нагадаємо, у серпні капібара з екопарку стала багатодітною матір'ю.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.