Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кабмін погодив нового керівника великого підприємства у Харківській області

Новопокровский комбинат хлебопродуктов. Фото: wikimapia.org
Держпідприємство очолить головний інженер.

"Новопокровським комбінатом хлібопродуктів" понад два роки керує виконувач обов'язків гендиректора.

9 грудня Кабмін погодив призначення Сергія Гасана гендиректором держпідприємства "Новопокровський комбінат хлібопродуктів" (селище Новопокровка, Чугуївський район). Наразі держпідприємством керує виконувач обов'язків гендиректора Сергій Самардін.

Сергій Гасан обіймає посаду головного інженера "Новопокровського комбінату хлібопродуктів". Згідно з декларацією Сергія Гасана за 2020 рік, у його дружини є будинок у Харкові площею 56 кв.м., він сам володіє нежитловим приміщенням у Харкові площею майже 90 кв.м. Дружина головного інженера держпідприємства їздить на Honda CR-V 2008 року випуску, Сергій Гасан купив Toyota Land Cruiser 150 2020 випуску за 1 092 000 гривень за договором міни. Минулого року у "Новопокровському комбінаті хлібопродуктів" він заробив понад 297 000 гривень, дружина займається підприємництвом, але доходи не вказані. Сергій Гасан зберігає готівкою 30 тисяч доларів.

На сайті "Новопокровського комбінату хлібопродуктів" зазначено, що держпідприємство очолює виконувач обов'язків генерального директора Сергій Самардін. Він обіймає керівну посаду із червня 2019 року. До цього держпідприємство близько трьох місяців очолював інший виконувач обов'язків гендиректора Богдан Олександров, з ним розірвали контракт.

Нагадаємо, "Новопокровський комбінат хлібопродуктів" позиціонує себе як одне з найбільших в Україні зернопереробних підприємств, що лідирують у системі хлібопродуктів.

Як писав KHARKIV Today, у вересні стало відомо, що до Еміратів безкоштовно відвантажили тонни борошна з держпідприємства.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.