Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 червня, 2021 - 18:03

Кабмін погодив звільнення ексзаступника Добкіна з Сумської ОДА

Василий Хома. Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
Рішення про звільнення прийме президент.

Василь Хома очолював Сумську облдержадміністрацію сім місяців.

16 червня на засіданні Кабінету Міністрів України звільнили харків'янина Василя Хому з посади голови Сумської обласної державної адміністрації. Звільнення відбулося за згодою сторін. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

Відзначимо, декларацію перед звільненням Хома поки не подавав. Після узгодження Кабміном звільнення голови ОДА відповідний указ має підписати президент.

Водночас на посаду нового голови Сумської ОДА Кабмін погодив Дмитра Живицького. Живицький був першим заступником міністра розвитку громад і територій і заступник міністра інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто буде відповідати за медицину у Харківській області

Нагадаємо, Кабмін погодив кандидатуру Василя Хоми на посаду голови Сумської ОДА 11 листопада 2021 року. Президент підписав указ про призначення Хоми 23 листопада. Василю Хомі — 54 роки, за професією — юрист. З 2010 року був керівником апарату Харківської обласної державної адміністрації. До 2014 року працював заступником голови Харківської ОДА Михайла Добкіна, проте звільнився, щоб не бути люстрованим. Зараз Василь Хома каже, що не потрапляв під дію закону про люстрацію.

Під час проходження співбесіди на посаду голови Сумської ОДА головними завданнями називав створення дієвої команди у боротьбі з коронавірусом, формування бюджету, аналіз місцевих і національних програм.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.