Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ізюм знову не отримав "гуманітарку", до Балаклії вдалося доставити 20 тонн вантажу

Фото: Олег Синегубов
Упродовж доби обласний гуманітарний штаб розвантажив шість вагонів та сім фур продукції, одягу, медикаментів.

Критичними залишаються напрямки — Ізюм, Липці, Вовчанськ і Куп'янськ.

Станом на вечір 14 березня гуманітарну допомогу до міста Ізюм Харківської області не доставлено, оскільки там ведуться активні бойові дії. До Балаклії доставити гуманітарну допомогу вдалося, це 20 тонн вантажу. Про це повідомив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"Ми продовжуємо наповнювати наші логістичні центри та розвозити гуманітарні вантажі територіальними громадами, населеними пунктами, відділенням "Нової пошти", "Укрпошти". Щодо критичних районів, залишається критичним місто Ізюм. Фактично люди залишаються без світла, без води, без опалення, зв'язку. До того ж, у нас залишається критичною ситуація щодо Липців, також напрямок Вовчанськ, Куп'янськ", — сказав Синєгубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червоний Хрест пропонує допомогу жителям Харкова: куди звертатися

Зазначимо, гуманітарна допомога до Харкова надходить із центральних та західних областей України, а також з-за кордону. Це продукти, одяг, медикаменти.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові працює Обласний логістичний штаб. Перша гуманітарна допомога із сусідніх областей надійшла сюди 2 березня, запрацювали пункти видачі "гуманітарки" 3 березня. Нагадаємо, пункти працюють з 09:00 до 15:00, але у разі небезпечної ситуації в районі під час артобстрілів та авіанальотів вони можуть бути закриті. Список пунктів надання гуманітарної допомоги на 14 березня можна знайти тут.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.