Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із трьох районів Харківської області оголосили примусову евакуацію. Харкова це не стосується

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У 47-ми населених пунктах родинам із дітьми залишатися небезпечно.

Під примусову евакуацію потрапили прифронтові населені пункти у трьох районах.

11 квітня на засіданні Ради оборони Харківської області ухвалили рішення про проведення примусової евакуації із 47 населених пунктів у Харківському, Богодухівському та Ізюмському районах. Із цих населених пунктів потрібно евакуювати родини із 182-ма дітьми. Рішення на Харків не поширюється. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Мова йде лише про близькі до кордону з рф населені пункти  Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів. За нашою інформацією, у визначених населених пунктах проживають 182 дитини. Міста Харкова це рішення не стосується. Уже визначені маршрути евакуації та заброньовані місця тимчасового проживання людей", — розповів Синєгубов.

Як пише "Суспільне" із посиланням на Олега Синєгубова, під примусову евакуацію потрапили, зокрема населені пункти у Дергачівській, Золочівській, Липецькій та Борівській громадах. Ще у 37 сіл заборонили повертатися з дітьми.

"182 сім'ї з дітьми Дергачівська, Золочівська, Липецька і Борівська, 47 населених пунктів. Це ті населені пункти, які розташовані на прикордонні. Фактично, 182 дитини перебувають у 10 населених пунктах. Інші 37 — заборона повернення дітей", — пояснив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, 7 березня Рада оборони Харківщини ухвалила рішення про оголошення примусової евакуації з Вільхуватської та Великобурлуцької громад Куп'янщини. Це були сім населених пунктів у Великобурлуцькій громаді, одинадцять — у Вільхуватській. Примусова евакуація тривала 23 дні, звідти вивезли усі родини з дітьми (159 дітей).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.