Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із російського полону повернулися захисники Харківської області

Фото: ОП.
Україні вдалося повернути оборонців Маріуполя та "Азовсталі".

Україна повернула із російського полону 45 військових та двох цивільних.

Під час чергового обміну військовополоненими додому повернулися зокрема і військові, які боронили Харківщину.

"Сьогодні маємо також і гарні новини. Нам вдалося повернути з полону додому 45 наших воїнів ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ та двох цивільних. Серед них - двоє офіцерів, 41 рядовий та сержант, цивільний співробітник "Азовсталі" та тероборонівець з Херсону. Ми повертаємо оборонців Маріуполя та "Азовсталі". Є поранені воїни. Також військових з Донецького, включно з Бахмутом, Запорізького та Харківського напрямків. Кожен з них - герой", - нанаписав керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Також у Координаційному штабі із питань поводження з військовополоненими повідомили, що додому повернулися незаконно вивезені до Росії українські діти - 6-річний Ренат та 10-річна Варвара. 

Їхню матір, бойового медика, звільнили під час великого обміну в жовтні 2022 року.

Як писав KHARKIV Today, 25 травня Україна повернула з російського полону 106 військових, які обороняли Україну неподалік Бахмута, дев'ятеро з них — жителі Харківської області. У квітні під час обміну полоненими з Росією з неволі були звільнені 12 українців: 10 військових і двоє цивільних. Також додому повернулися двоє цивільних, яких утримували як заручників: одного чоловіка полонили у селі Липці на Харківщині.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.