Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із початку війни на Північні Салтівці загинули не менше 35 жителів

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Понад 60 людей постраждали.

Через обстріли на Північній Салтівці пошкоджено понад 200 багатоповерхівок.

З початку війни через обстріли російських окупантів Північної Салтівки загинули 35 жителів, ще 61 людина була поранена. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Північна Салтівка — один з найбільших "спальних" районів міста, який щоденно потерпає від обстрілів окупантів. До війни там проживало близько 200 тисяч людей. За нашими попередніми даними, внаслідок обстрілів загинуло 35 осіб, поранено — 61", — сказав очільник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков.

Як пояснили у прокуратурі, сьогодні, 16 червня, Олександр Фільчаков провів робочу зустріч з представниками Моніторингової місії ООН з прав людини Оленою Ащенко та Крассіміром Янковим, де розповів про наслідки війни у Харківській області. На зустрічі обговорили проблеми розслідування та притягнення до відповідальності російських військових. 

Нагадаємо, з початку війни у Харкові було зруйновано 3500 будинків. Не підлягають відновленню 500 багатоповерхових будинків (зокрема 9- і 16-поверхових). Через війну залишились без житла 150 000 жителів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.