Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із Харківської області експортували шкідливі цукерки та консерви

Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області
Товари прибули до Польщі та Естонії.

У цукерках виявили перевищення трансжирних кислот, у бичках — бензопірену.

Із Харківської області експортували шкідливі цукерки й консерви. Товари отримала Естонія та Польща. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

Інформацію про шкідливі речовини у цукерках "Мірель" Держпродспоживслужба отримала 4 жовтня. В них виявили занадто високий вміст трансжирних кислот. Експортувала цукерки до Естонії Харківська бісквітна фабрика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті на Харківщині хочуть купити новорічні солодощі за 1,2 мільйона гривень

10 жовтня у Держпродспоживслужбу повідомили про перевищення допустимого рівня бензопірену у рибних консервах — копчених бичках в олії. Консерви експортував до Польщі рибоконсервний завод "Екватор".

б
Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області

Операторам ринку нагадали, що при виявленні вказаних цукерок та консервів в обігу вони зобов'язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, на території яких зареєстрована потужність. Також інформацію можна повідомити безпосередньо до ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області, надіславши електронного листа на пошту: gudpss@kh-consumer.gov.ua.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.