Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Інтернет-агітатор із Харківської області проведе п'ять років у тюрмі

Фото: УСБУ Харківської області.
Чоловік заохочував росіян закидати ракетами західні області України.

Засуджено інтернет-агітатора з Харківщини, який закликав ворога наносити ракетні удари по Україні.

Охоронець з міста улітку 2022 року встановив контакт із російською стороною за допомогою месенджера Телеграм. За обіцянку грошової винагороди 42-річний чоловік погодився створити сайт та розміщувати на ньому антиукраїнський контент на замовлення країни-агресора.

У СБУ з'ясували, що агітатор закликав до незаконної зміни меж державного кордону України, виправдовував збройну агресію Росії, визнавав окупацію та анексію Криму. Слідчі СБУ встановили розповсюджувача контенту.

"Зловмисник глорифікував військових рф та висловлював підтримку так званій "спеціальній воєнній операції". У деяких матеріалах зловмисника містилися звернення до військово-політичного командування держави-агресора наносити ракетні удари по територіях на Заході України. Встановлено, що за період з середини липня до початку серпня 2022 року агітатор розмістив на своєму сайті більше десяти протиправних публікацій", - повідомив речник УСБУ Харківської обалсті Владислав Абдула.

Росіяни перерахували гроші за "роботу" на електронний гаманець чоловіка, але він так і не зміг вивести їх і скористатися. Контррозвідка СБУ затримала проросійського інтернет-агітатора на початку листопада минулого року.

Суд визнав чоловіка винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, а також у виправдовуванні збройної агресії рф проти України і призначив покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.