Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Інтерактивні радари на дорогах: де вимірюють швидкість у Харківській області

Фото: Facebook/Полицейские офицеры громад
Якщо автомобіль їде зі швидкістю понад 50 км/год., на екрані радара загоряється червоне світло.

Інтерактивні радари з'явилися у двох громадах.

У Харківській області встановили інформаційні табло з індикатором швидкості. Такий пристрій покликаний дисциплінувати учасників руху, відображаючи швидкість проїжджаючих машин на цій ділянці дороги. Про це повідомили на сторінці "Поліцейські офіцери громад" у Facebook.

"З ініціативою вийшли поліцейські офіцери Малоданилівської і Циркунівської громад. У свою чергу, керівництво громад активно підтримало і сприяло встановленню сучасного пристрою з контролю швидкісного режиму", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонт Об'їзної Харькова. Що завершать цього року і залишать на наступний

Фото: Facebook / "Полицейские офицеры громад"
Фото: Facebook / "Поліцейські офіцери громад"

Інтерактивний радар обладнаний датчиком руху для автомобілів і сонячною батареєю. Якщо водій перевищує встановлену швидкість 50 кілометрів на годину, то на екрані радара вона відображається червоним кольором. При їзді менше 50 км/год швидкість на екрані буде відображатися зеленим.

14 жовтня такий радар запрацював у Черкаській Лозовій біля ліцею, повідомив голова Малоданилівської громади Олександр Гололобов.

"Уже видно, що водії сприймають радар як керівництво до дії — різко зменшують швидкість, коли під'їжджають до нього. Якщо водій під'їжджає до радару на завищеній швидкості, знак попереджає його червоним сигналом, якщо ж водій дотримується правил дорожнього руху, то розумний знак дякує йому", — розповів голова громади.

Нагадаємо, раніше було відомо, що інтерактивний радар у Циркунах  встановили на пішохідному переході біля школи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.